NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Rasedusarmid

lauraliisu 10.01.2009 23:51
Tere
Olen 23 aastane ja mul on rasedusest jäänud väga suured armid üle terve kõhu. Ja lisaks sellele on jube lotendav kõht. mis aitaks minu kõhtu jälle endiseks tagasi ja palju see paksma läheb umbes. ma oleks väga õnnelik kui saaks lotendava naha ära ja armidest lahti.kas selleks on ainuke võimalus operatsioon?olen kuulnud et arme eemaldatakse ka laseriga.
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 11.01.2009 10:15
Tere

Kõhtu endiseks tagasi ei saa, saab aga palju paremaks küll. Millisel meetodil, selgub kui olen näinud pilte või Teid ennast. Laseriga arme 100% ära ei saa, küll aga saame siledamaks ja pringimaks kõhunaha. Kui ülearust nahka on palju siis tuleks see hea tulemuse huvides siiski eemaldada.
Hind sõltub sellest, millise meetodi valime. Kas suure kõhuplastika või miniplastika, laserptotseduuri või kompleksi, operatsiooni ja laserprotseduuriga. Laseri hind sõltub piirkonna suurusest.
Seega hinnapaketi piirid 25 000-50 000 EEK. Kõik saab selgeks konsultatsioonil.

Aili Lindmäe
aili@villamedica.ee

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster