NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

rinnad

cristin 02.12.2008 11:43
Olen 25 aastat vana.Sünnitanud 3last.Sale naine.Olen imetanud kõiki lapsi.Rinnad on ilusa kujuga aga ära vajunud.Sooviksin natuke suuremaid.Mis võimalused mul oleks
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 10.12.2008 16:07
Tere,

selleks, et anda kõige paremat nõu, ootan Sind konsultatsioonile. Kui elad väljaspool Pärnut, siis sobivad eelkonsultatsiooniks ka pidid probleempiirkonnast. Piltide põhjal saame prognoosida operatsiooniliigi ja oletatava maksumuse. Pildid saate saata või aega proneerida, meiliaadressil: info@villamedica.ee

Ilusat jõuluaega soovides,

Aili Lindmäe

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster