NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Implantaadid

murjam112 29.10.2008 03:04
Ma tahaks väga teada, kui palju umbes maksab lõuaimplandaadi paigaldamine et lõug oleks esilepaistvam ja suurem?
Kommentaarid: [2]
aili lindmäe 01.11.2008 16:57
Tere!

Hetkel ei oska hinda öelda, kuna sellist operatsiooni ei ole meil veel hinnakirjas. Selle teemaga hakkame tegelema aastal 2009. Nii, et kannatust senika ja uute kontaktideni.

Aili Lindmäe
liiva 03.07.2009 23:47
Tere!

Kirjutasite, et 2009. a tegelete lõua-implantaadi teemaga. Kas on miskit uut või kas Eestis mõni ilukirurg paigaldab lõua-implantaate?

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster