NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Rinnad

Miisu-Kitty 05.10.2008 10:41

0 Mul nimelt väiksed rinnad. Olen ka sünnitanud ja sooviksin teada, kas ja kuidas oleks võimalik rindu kasvõi paar numbrit suurendada ja mis see ,ul maksma läheks. Ette tänades!
Kommentaarid: [6]
aili lindmäe 06.10.2008 18:27
Tere,

kui oled juba sünnitanud siis võiksime sellel teemal peatuda küll. Kogupaketi maksumus sõltub valitud proteesidest. Eestis kasutame ainsana, alles selles aastal turule tulnud implantaadimudelit, mis terves maailmas juba furoori tekitanud. Kogupakett ei lähe maksa üle 50 tuhande eesti krooni. Huvi korral registreeru minu Lindmäe
Katixx 20.10.2008 11:17
Visuaalsuse mõttes tasuks ka uurida kuhu tuleb sisselõige, kas rinna alla, kaenla alla või rinnanibu juurde. Minul on rinnanibu juurest ning ei ole absoluutselt märgata. Ei teinud aga Eestis lõikust ning ei tea kas siin üldse sealt lõigatakse. Rinna aluseid lõikeid olen näinud ja on märgatavad, kaenlaaluseid lõikeid ei ole näinud.
Miisu-Kitty 22.10.2008 09:01

0 Veel selline küsimus, et olen ka kuulnud rinda rasva süstimisest, kas siis polegi silikoone vaja?
aili lindmäe 20.12.2008 20:44
Väga vabandan, ei osanud näha lisaküsimusi, loodetavasti ei ole hilja:)

Implantaati saab rinda viia kolme erineva lõike kaudu.Areaali kaudu, rinna aluse lõike kaudu ja kaenlaaluse lõike kaudu. Ise pean kõige ohutumaks ja ka vähemmärgatavaks rinna alust lõiget.Põhjendus: täiesti alasti, käed üle pea, oleme avatud vaid ühele inimesele. Kõik ülejäänud meetodid on avatavad rohkematele.Ka mängib rolli implantaadi suurus ja see, kas olete juba sünnitanud või kavatsete seda veel teha.

Kui on veel küsimusi, vastan meeleldi.

Aili Lindmäe
aili lindmäe 21.12.2008 12:52
Rasva süstimine on suhteliselt tulutu tegevus, sest organism kulutab seda. Süstima peab pidevalt, seega lõppkokkuvõttes läheb see protseduur kallimaks.

Aili Lindmäe
aili lindmäe 27.10.2011 15:38
Kui ma 2008 aasta lõpus väitsin, et rindade süstimine oma rasvaga on tulutu tegevus, siis varem see nii oligi. Vahepeal on aga aeg edasi liikunud ja selles vallas on revulutsiooni tehtud. 3D Brava rindade suurendamise meetod võimaldab rasval rinda püsima jääda. Rohkem infot leiad siit www.villamedica.com

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster