NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
12. november 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

rindade suurendamine

karukati369 25.08.2008 12:20
tere!
Olen 40 aastane ja sünnitanud kaks last. Peale sünnitusi on rinnad väga lõtvunud. Kas oskate soovitada, kas mul oleks vaja rindu suurendada või hoopis korrigeerida? Kuidas saan tulla konsultatsioonile?Kas konsultant võtab vastu ka Tartus?
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 26.08.2008 13:08
Tere,

Selleks, et otsustada milline operatsioon just Sind aidata võib, tuleb Sul tulla konsultatsioonile.Konsultatsioonile saad registreeruda meiliaadressil info@villamedica.ee.
Erandjuhtudel konsulteerin ka Tartus kuid soovitan siiski tulla Pärnusse, sest siis näeb ära kohe ka kliiniku, tekib usaldus ja turvatunne.

Aili Lindmäe

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster