NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
12. november 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

rasvaimu

karukati369 25.08.2008 12:15
olen mitu aastat plaaninud teha rasvaimu. trenn ja dieedid ei paista aitavat. muret teevad just kõht ja reied. mitu piirkonda see olla võiks ja palju see maksma võiks minna? ja kas saab ka järelmaksu saab ka taotleda? suured tänud juba ette vastuse eest :)
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 26.08.2008 13:12
Tere ja aitäh küsimast.

Kõhtu loetakse 4 piirkonnaks (alakõht 2 pk ja ülakõht 2 pk), Reied 4 pk (siseküljed 2 pk, välisküljed 2 pk. Hind 36 000- 40 000 EEK.
Laenu saate ka taotleda, selleks tuleb tulla konsultatsioonile, mille käigus vormistame ka laenutaotluse.
Kui on veel küsimusi, vastan meeleldi

Aili Lindmäe

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster