NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
12. november 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Armid õlgadel(nahapinnast kõrgemal)

Kia 13.07.2008 19:34

0 Tere!
Mul on õlgadel väga palju arme(nahast kõrgemal).
Kunagi küll käisin laserravil ja lõikamas aga need tulid tagasi.
Nüüd muidugi on 5 aastat möödas ja tahaks nendest lahti saada(Ikkagi tahaks vabalt rannas käia ja paeltega pluusi kanda).Kas on kuidagi võimalik nendest lõplikult lahti saada.
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 14.07.2008 21:42
Tere!

Kui Teile on tehtud juba laserravi ja ka kirurgiliselt sekkutud, siis on raske midagi peale kordusprotseduuri soovitada. Kui kaua, peale protseduuri tulemus püsis? Huvitav oleks ka teada, mis armid need on? Sõnadest jääb tihti väheks, et probleemist täielikku pilti saada. Soovitan tulla konsultatsioonile.

Aili Lindmäe

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster