NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Sünnimärkide eemaldus

mallux 15.06.2008 15:50
Tere!
Olen 15 aastane ja mul on näos juba üle 50 sünnimärgi. Miks neid kogu aeg juurde tuleb ja kui palju nende eemaldamine maksma läheks? Sünnimärgid on kõik pigmentsed.
Kommentaarid: [1]
aili lindmäe 06.10.2008 18:36
Sünnimärgid ja armid tunduvad olevat väike asi, tegelikult on nad ühed keerulisemad, sest neil on oma iseloom ja see on keeruline. Tihti on vaja läheneda neile komplekselt, st. et saada rahuldavat tulemust tuleb kasutada mitut meetodit koos.
Võimalikud variandid: külmutamine, kõrvetamine, kirurgiline eemaldamene, laser. Võimalik kasutada eraldi või kombineerituna üksteisega, sellest sõltub ka hind. Seega konsultatsioonile tulemine on hädavajalik.

Aili Lindmäe

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster