NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

sünnimärk?

mevil 19.05.2008 20:21
Tere!

Mul on näol nahavärvi kõrgem nn punn. Mäletan seda endal alates 11-12 aasta vanusest. Olen käinud sünnimärkidega ilukirurgi konsultatsioonil ja ta arvas, et see võib olla ka rasunäärme ummistus. Kui tõenäoline on, et see on püsinud 20 aastat mu näol peaaegu muutumatuna? Või pigem on tegu nahavärvi sünnimärgiga. Tean, et selle eemaldamiseks tuleb mul Tallinna spetsialistide poole pöörduda.

Ette tänades,
Merike
Kommentaarid: [1]
aililindmäe 19.05.2008 21:04
Tere,

sünnimärkide ja armide kohta on kõige raskem anda informatsiooni ilma patsiendiga kohtumata, seega pöörduge lähimasse kliinikusse ja küsige nõu. Parim nõuandja selles küsimuses on kirurg.

Lugupidamisega,
Aili Lindmäe
Konsultant
Villa Medica

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster