NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi ilukirurgia konsultandilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
        Aili Lindmäe 
Villa Medica ilukirurgia erakliinik, www.villamedica.com  
Villa Medica on erakliinik, mis ainukesena Pärnus pakub ilukirurgia  teenust. Mugav ja rahulik koht, kauni mereranna lähedal, on soodne paik operatsioonide teostamiseks.
Villa Medica asub kesklinnast vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel, randa jõuate 5 minutiga. Pakutakse ka iluraviteenuseid. Kliinikus võtab vastu ka konsultant, kes annab nõu, lähenedes kompleksselt teie probleemile. Ilumaailma külastajate küsimustele vastab ilukirurgia konsultant Aili Lindmäe, kes nõustab klienti konsultatsioonist lõpliku paranemiseni (6 kuud kuni aasta pärast operatsiooni).
Aili Lindmäe on kliendile esimene nõuandja kõigis küsimustes.  

Rasvaimu

MariiLill 15.05.2008 14:50
Tere, oleksin huvitatud rasvaimust (kõht ja reied), kas tegemist kahe või kolme piirkonnaga, mis oleks hinnaks?
Kommentaarid: [3]
MariiLill 19.05.2008 16:32
Mina veel, kas on ka nii, et kui ühest piirkonnast rasv eemaldada tekib see teise piirkonda?
aililindmäe 19.05.2008 19:11
Tere MariiLill,

Selleks, et täpselt määratleda piirkonnad oleks vaja kas tulla konsultatsioonile või saata probleempiirkonnast pildid. Reied loetakse 4 pk (sise 2 ja väisküljed 2); kõht 4 piirkonda(alakõht 2 pk ja ülakõht 2 pk. Kokku 8 piirkonda kuid konsultatsioonil võib piirkondade arv kujuneda teiseks kuna parema proportsiaalsuse saavutamise huvides võib lisanduda näiteks põlveümbruse piirkond. Konsultatsioonil detailsemalt.

Aili Lindmäe
Konsultant
Villa Medica
aililindmäe 19.05.2008 19:25
Sinule veel MariiLill

Kui inimesel on hea isu ja ta sööb rohkem kui energiat kulutab, siis võib rasv ladestuda teise ja ka kolmandasse piirkonda jne. Rasvaimu annab stiimuli hoida saavutatut. Kunagi ei saa eemaldada kõiki rasvarakke, seega ka imutud piirkonda võib edaspidi rasv ladestuda.
Kui on veel küsimusi, vastan meeleldi

Aili Lindmäe
Konsultant
Villa Medica


Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster