NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi ripsmete pikendajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema

ripsmete kaunistused

maiku 12.09.2009 12:27
heii.
Mul on suhteliset pikad ja tihead ripsmed ja olen mõelnud, et võiks panna kummagi silma ripsmetele silmanurk kivikese, aga ma pole ültse sellekohta uurinud, nüüd siis tekkis paar küsimust.:)

Kaua selline kivike peal püsib ja kas sellega peab käima ka hoolduses? Ja palju maksaks umbes kummagi silma ripsmele ühe kivikese panemine?:)
Kommentaarid: [1]
Enigma Stuudio 16.09.2009 21:12
Tere maiku. Ripsmekristallide paigaldamine oma ripsmetele on väga populaarne. Soovitav on kivikese alla paigaldada paar pikendust, mis on sama kuju ja pikkusega kui oma ripsmed. Siis püsib kivike paremini, ja pole nii raske. Kivike püsib nii kaua kui ripsmed, millele need limitud on, loomulikul teel välja kukuvad. Kivike paigaldatakse 2-3 oma karva külge. Kivikeste paigalduste hinnad on väga erinevad. Enigma Stuudios maksab üks swarovski paigaldus 10.-. Kui pikenudused ka panna, siis üks pikendus maksab 5.-. Seega kaks kivikest kokku 40.- aega võtab see 10 minutit.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster