NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi ripsmete pikendajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema

ripsmepikendused ja allergia

lala 10.06.2009 01:45
Tere,
Mul tuli kunagi silma ümber selline tagasihoidlik allergia. Nahk punetas veidi ja kehtendas. Käisin arsti juures ja ta ütles, et mul on arvatavasti meikimise tulemusena tekkinud mingi aine suhtes allergia. Sain sellest salvi ja rohtudega kiiresti lahti. Oma harjumusi muutsin veidi selles suhtes, et ei pannud enam nii tihi ripsmepikendusi ja tušši jnejne. Samas kui on olnud vaja mõni õhtu ohtralt meiki panna siis silmad hommikul natukene ikka punetavad. Nüüd mul tekkis soov, et tahaks proovida naaritsa ripsmepikendusi, aga samas kardan natuke ka silmade tervise pärast. Niisiis, mul tekkiski küsimus, et ei tea, kas mõni ripsmetehnik oleks nõus mulle paigaldama mõlemale silmale mõned karvakesed, et proovida, kas mu silmad seda janti kannatavad? Kas oleks üldse mõtet proovida?
Kommentaarid: [2]
lala 10.06.2009 01:56
Enne kasutasin siis ühekordseid ripsmepikendusi...
;):)
Enigma Stuudio 11.06.2009 22:56
Lala, võid panna meie salongi aja, ja paneme sulle prooviks mõned pikendused. Väga mõistlik otsus. Kunagi ei tea. Mina ise olen ka erinevate meigiasjade vastu allergiline ja kannan ühe põhjusena seepärast pikendusi, aga kuidas need sulle mõjuvad ei saa enne teada kui järgi ei proovi. Samuti on liime palju erinevaid, seda ei tasuks unustada.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster