NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. september 2019

Nõuandjad

Küsi ripsmete pikendajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema

Ripsmete toitmine!?

keku 25.05.2009 12:18
Tere,
kas on oluline ripsmeid toita samalajal kui pikendused on peal??ja kas oskate soovitada mingit toodet nede toitmiseks?
Kommentaarid: [4]
Enigma Stuudio 26.05.2009 09:25
Ripsmeid võib samal ajal toita. Kuid selle juures on üks aga. Alguses võivad pikenudsed kenasti peal püsida, aga mingi aja pärast võivad hakata liimist lahti tulema. Põhjuseid võib olla kaks: 1) hooldusvahendit ei saa ripsmetelt nii hästi ära ja see jääb liimi alla. 2) ripsmed muutuvad tugevamaks, tervemaks, mistõttu pikendused ei pruugi enam nii hästi püsida (katkisel karval püsib alati liim paremini).
Kui kasutad hooldusvahendit, siis ära pane seda hoolduse päeval ja pese kindlasti iga päev ripsmeid veega, et seda ei hakkaks sinna koguma, siis ei ole see eriti ilus vaatepilt.
Hooldusvahendeid on mitmeid, kuid julgen soovitada vaid selliseid, mis on mõeldud pikendustega samal ajal kasutamiseks. Meie salongis on selline hooldusvahend olemas 10ml 299.- ja 20ml 349.-
keku 26.05.2009 09:35
aitäh ,aga nagu ma aru saan siis pole mõtet toita neid.võibolla siis ainult neil on mõtet toita kellel on pikendused olnud üle pooole aaasta peal ja soovivad hoida neid edasi mingi aasta või kaks.
Enigma Stuudio 27.05.2009 09:58
No mõte on alati, aga kas suur või mitte, selles on küsimus:)
Aga sa said õigesti aru jah!
See sobib neile, kes kannavad ripsmeid väga pikka aega ja soovivad ka edasi kanda. nemad peaksid kindlasti vahepeal mõned ravikuurid tegema. Ka siis sobib see hooldusvahend, kui soovid ripsmed nt mõne nädala pärast maha võtta, siis juba võiks hakata neid hooldama (mitte peale eemaldamist. Siis on nad saanud juba eelnevalt toitmist ja on märgatavalt tugevamad ja paremad eemaldamise hetkeks. Siis ei ole kontrast nii suur ka. Minul olid pikendused u 3 kuud ja peale seda sain ripsmed 2 nädalaga korda. Ripsmed täpselt sama pikad ja tihedad nagu enne pikendusi. Aga see on samuti individuaalne, et kui kiiresti kellelgi ripsme dtaastuvad. Oleneb ka sellest kui kaua pn pikendused järjest peal olnud.
nägija 05.11.2009 01:18

0 Tere Keku!
Tundub, et Sulle vastaja ei ole väga pädev! Ripsmeid tuleb iga
juhul hooldada c 2 korda nädalas ja õige vahendiga!
Kõik vastajad loobivad palli 1 väravasse, sinna, kus nad tööl on!!!
Uuri ja loe erapooletuid nõuandeid ka !

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster