NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. september 2019

Nõuandjad

Küsi ripsmete pikendajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema

mure?????

Kätsh 23.12.2008 06:30
Tere,mul on selline mure,et lasin panna salongis omale ripsmepikendused 14sed(pikkus)ja kõik oli ok käisin iga 2 nädala tagant hooldused ja kõik oli ok siis lasin vähe pikemad panna 15 sed kõik oli ok käisin hoolduses iluti kuni ühel päeval peale hooldust läksid silmad nii paiste ja suur põletik tuli.3päeva pärast taandub see aga koos paksu rähmaga ei jää suurt midagi alles nii ma olen 3 korda käind ja tehnik ei tea ka milles asi nüüd käisin jälle lootes et äkki nüüd ei lähe panime siis nii nagu täitsa alguses 14 se pikkusega peenkesed karvad ja selle sa liimiga,koju minnes järgmine päev olid silmad jälle nii punased ja nii paistes ja rähma paksulr täis, mis toimub ma ei saa aru millest see on??????? algul ju polnd mitu kuud oli ok ja nüüd juba 4 hooldus nii ?????????? :(
Kommentaarid: [2]
Ulla Lokk 15.01.2009 14:51
Tere Kätsh!

Ripsmete pikkus, ei mängi kindlasti mingit rolli, sest ripsmete pikkus ja ka raskus määrab ainult selle, kas su oma ripse kannatab selle raskuse välja ja kui mitte, siis ta lihtsalt kukub ära, põletikuga ei ole see kuidagi seotud.
Põhjuseid antud olukorras võib olla väga palju!Tegu võib olla
silmapõletikuga, näiteks võib olla on mingi bakter sisse läinud, sel juhul tuleks põletiku ajal näidata silmi arstile ja tema määrab vajalikud
silmatilgad.Võib-olla on tekkinud allergia ja see liim lihtsalt ei sobi enam ja kui oled käinud kõik see aeg ainult ühe tegija juures, küsi igaks juhuks ka üle, kas kõiki hooldusi on tehtud ühe ja sama liimiga?! Võib-olla tuleks hoopis vahetada liimi või siis hoopis ripsmetehnikut.
Kui olukord muutub aga talumatuks ja see põletik väga häirib, siis tuleks võib-olla
ripsmepikendused lasta eemaldada hetkel.
Ripsmepikenduste juures on üks OLULISEMAID faktoreid liim, alati tuleks valida firma, kellel on meditsiinilist kraadi omav liim, mis oleks läbinud
kõik puhtuse testid, garanteerimaks, et tegu on kvaliteetse tootega.
Loodan, et leiad oma probleemile lahenduse!
Enigma Stuudio 25.04.2009 16:48
Kahjuks võib ka kõige tundlikuma/puhtama/testitumaga tekkida samad probleemid. St alguses on OK, aga paari kuu pärast ei kannata enam silmad seda. Suure tõenäosusega ei kannata su silmad enam enamus liime. Aitab võibolla see, kui pikemaks ajaks eemaldad pikendused. Kui oled pidevas kontaktis põletiku või allergia tekitajaga, siis see vaid süvendab probleemi.

Kuna sa ütlesid, et oled iga kord sama juures käinud ja ta on ka sama liimi kasutanud, siis ei usu, et see on ripsmetehniku süü. Aga sa võid kindluse mõttes proovida mõnd muud tehnikut või lasta oma tehnikul mõnda muud liimi proovida. Ei pea olema just tundlikele silmadele mõeldud liim, tihti sellest ei piisa. Mingi komponent ilmselt enam ei sobi, mis selles liimis on. Ole tubli!

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster