NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. september 2019

Nõuandjad

Küsi ripsmete pikendajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema

Mis siis nüüd?

Julietta 11.10.2008 16:40
Mul olid rispepikendused 4 kuud ja väga ilusad. Käisin hoolduses korrapäraselt, kuid nüüd peale nelja kuud kandmist võtsin need ära ja enda ripsmeid polegi. Tõesti kohutav vaatepilt, sest enne olid enda ripsmed ka suhteliseltpikad. Proovisin ripsmetušiga värvida, iuid praktiliselt midagi polegi värvida. Kuidas hooldada, kaua tagasi kasvavad ja kas üldse kasvavad?
Kommentaarid: [2]
Ulla Lokk 12.11.2008 09:34
Tere Julietta!
Probleem võib olla nii vales paigaldamistehnikas kui ka vales mahavõtmistehnikas. Kui käia korralikult hoolduses, peaks ripsmete paigaldaja märkama sinu loomulike ripsmete olukorda!
Ripsmepikendused peaksid olema paigaldatud ükshaaval iga ripsmekarvakese külge. Olen kahjuks näinud, et paigaldatakse ka mitme karva külge. See omakorda tähendab aga seda, et kui üks loomulik ripsmekarv hakkab välja kukkuma, teevad seda ühe asemel kõik selle karva külge paigaldatud ripsmed. Veel võib olla ka asi selles, et on paigaldatud liiga pikad
ripsmepikendused ja oma ripsmekarv ei kannata seda raskust välja ning kukub ära. Samuti on ripsmepikenduste eemaldamise vahendid väga erinevad.Turul on saadaval väga erineva kvaliteediga tooteid.

Soovitan eelnevalt mõned küsimused esitada salongi kuhu soovite minna:kui pikalt on tehnik ripsmeid paigaldanud? milliseid tooteid ta kasutab(oluline on, et liimil oleks sertifikaat puhtuse kohta)

Kahjuks ei jää hetkel muud üle, kui ripsmeid ravida. Pakuksin välja RefectoCil LongLash Gel-
ripsmete ja kulmude intensiivne hooldus E-vitamiini ja D-pantenooliga.
Saadaval www.beautypro.ee

Ära muretse, lase oma ripsmetel puhata ja ravi neid. Olenevalt hetke olukorrast võtab ripsmete taastumine aega 1-2 kuud. Usun, et saad peagi oma ripsmed taas ilusti korda!

classic 22.01.2009 14:48

0 Ei soovita ripsmete pikendusi. Ka minul tuli palju enda ripsmeid ära.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster