NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. september 2019

Nõuandjad

Küsi ripsmete pikendajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema

Ilma muredeta?

knacky 17.08.2008 17:53

0 Lasin paigaldada endale Delagarde Ilusalongis Novalashi ripsmepikendused. Nüüd hakkasin muretsema ,et äkki kui ära võtan umbes 4 kuu pärast siis polegi oma ripsmetest midagi alles?
Enda ripsmed mul ei ole väga nõrgad aga muretsen siiski.
Aitäh vastamast
Kommentaarid: [2]
Ulla Lokk 18.08.2008 13:41
Tere knacky!

Arvan, et sul ei ole vaja millegi pärast muretseda, kuna ripsmete
spetsialist, kes sulle ripsmepikendused pannud on ja hooldust teeb, oskab hinnata su enda ripsmete olukorda ja kui vaja, võib lasta ripsmepikendused maha võtta ja lasta ripsmetel puhata. Üldiselt öeldakse, et 6 kuud on aeg, kui ripsmepikendused võivad peal olla. Olen mitmel kliendil ripsmed maha võtnud ja kõigil on ripsmed olnud sama korras kui enne. Kvaliteetsed ripsmepikendused ei kahjusta ripsmeid.
Anneli Kaubi 05.10.2008 22:04
Tere knacky,

väga suur tähtsus on paigaldajal. Kui ta ikka valesti paneb ja kahjustab hooldusekäigus su enda ripsmeid, siis võib oma ripsmete olukord halvemaks minna.
Kindlasti pikenduste eemaldamisel on kohene tunne, et endal polegi midagi järel.Tuleb hakata koheselt kasutama hooldustooteid.Ripsmete seisund paraneb kusagil kuu jooksul.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster