NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. september 2019

Nõuandjad

Küsi ripsmete pikendajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema

Kumba eelistada?

mari1 28.07.2008 16:00
Tere,

Sooviks teada, kas Novalash ja Perfect Silk Lashes ripsmetel on märgatav kvaliteedi vahe? Olen lugenud, et mõlemad ripsmed kannatavad ujumist jm.
Ette tänades.
Kommentaarid: [2]
Ulla Lokk 18.08.2008 13:18
Tere Mari1!

Erinevus seisneb suuresti kvaliteedis ja ripsmestruktuuris. Isiklik kogemus puudub Silk Lahes ´iga, seega jään vastuse võlgu.
Küll aga tooks esile, kuidas valida ripsmepikendusi.

Esmatähtis on liim. Liim peaks olema formaldehüüdi vaba. Kui liim ei sisalda formaldehüüdi ei teki aure, mis silma ärritaks ega teki allergilisi juhtumeid. Sellised liimid on Novalash`il ja Lash be Long`il. Liim on ripsmepikenduste A ja O. Järgmine oluline moment on liimi püsivus, kui tihti Teie klient peab hoolduses käima. Liim peaks hoidma ripsmepikendused ilusti ripsmete küljes vähemalt 3-4 nädalat.

Viimane mitte vähemaoluline fakt on ripsmepikendused. Need peaks andma efekti justkui oleks ripsmed ripsmetušiga värvitud ning hoiaks ilusti kaardu.
Turul on ripsmeid, mida peab värvima, seeläbi langevad ripsmed kiiremini ära ning kogu mõte kaob tegelikult ära. Samuti on olemas ripsmepikendusi, mis kiirelt ära tulevad, hoolduses vaja käia iga nädal. Ripsmepikendused peaksid ilma värvimata ilusad olema.

Kvaliteetsed ripsmed ei lähe magades kõveraks ja duši all ega ujumas käies sassi. Meile on oluline, et klient ei peaks tulema hooldusesse varem kui 3 nädalat ja et ei tekiks allergiaid ega ärritusi. Usun, et see on ka klientidele oluline ning nad valivad just tervisliku meetodi oma silmadele.
airi123 16.04.2009 14:45
Mida arvate XL-Lashes ripsmepikendustest?

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster