NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Rocs pasta ikkagi

pistaatsia 21.02.2007 13:45
Tere, aga ikkagi huvitab, kas Rocs on hea pasta? Pidi läbinisti looduslik olema ja puha. või millist hambapastat hambaarstid soovitaksid?
Kommentaarid: [2]
Dr Marek Vink 21.02.2007 14:27
Kõik ametlikult müüdavad hambapastad vastavad Tervishoiuameti nõuetele ning on seega "head"...

Hambaarstid pesevad selle sama pastaga, mida parasjagu reklaamitakse. Kui reklaamis öeldakse, et enamus hambaarste pesevad just ......pastaga, siis vastab see tõele, sest turustaja on selle kõigile hambaarstidele otsepostitusega just koju saatnud..

Aga maitse üle ei tasu vaielda. Võib pesta mistahes pastaga või ka ilma, sest tähtsam pastast on mehhaaniline katu hambakaelalt lahti hõõrumine ja hammaste kontaktpindade puhastamine adekvaatse abivahendiga.
lillyank 29.04.2008 21:55
mis hambapasta on kõige parem?

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster