NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Hambakivi puhastus tekitas vale hambumuse

uk-honiton 24.08.2013 13:49
Käisin suvel profülaktiliselt hambakivi eemaldamas. Praegu 2 kuud hiljem on alumiste hammaste vahele tekkinud suur vahe, ja hammas hoiab ühele poole! Enne sellist jama polnud! Miks mu hambad peale kivi eemaldamist kiskuma hakkasid? Ehk pole hambakivi eemaldamine sellisel moel kasulik?
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 17.09.2013 21:31
Hambakiviga kaasnev hamba kinnituskudede põletik hävitab lõualuulise kinnituse, mille tagajärjel võivad hambad "nihkuda".
Kindlasti tuleb hambakivi regulaarselt hambaarst/hügienisti poolt puhastada lasta ning kodus ise adekvaatselt hambaid puhastada. Vajadusel tuleb hambad nihkumise vältimiseks üksteise külge lahastada..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster