NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Hammas valutab, auku ei ole

Pp 22.11.2012 10:47
Mure selles, et käisin ca nädal tagasi hambaarstil, peale mida hakkas valu tegeme üks ülemistest esihammastest. Artsil käies seda hammast ei parandatud, küll aga natuke surgiti ja mõtlesin siis, et ehk asi selles ja läheb üle. Nüüd aga läheb asi ainult hullemaks, hammustada üldse ei saa, valus on. Samas hambas on kunagi olnud ka põletik, mis aastaid tagasi välja raviti. Nüüd arstil käies tehti ka panoraampilt igaks juhuks, aga see põletikku ei näidanud (ja ma ei kurtnud ka, sest alles peale arstil käiku hakkas valutama). Milles võib asi olla? Kas ehk mingi närv lihtsalt ärritus ja läheb ise üle või on võimalik, et põletikukollet ei nähtud röntgenil?
Kommentaarid: [0]

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster