NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

suu

margot83 06.10.2011 19:41
Tere.Hakkasin kasutama paradontax hambapastat,mis soolase maitsega,kas see võib tekitada selle kibeda maitse keelel,mis juba 4 päeva olnud? vahel ei saa pesta hambaid iga päev kuna igemed paistes ja parem ei torgiks,siis närin nätsu.Igemed üldse tihti paistes ja peale laste sündi ,eriti peale 2 last tundlikud.Üldiselt olen väga tervete hammastega peres,isegi üks piimahammas veel suus..et tundlikuse vasta kasutasin sensodayne..et on ka sellist pastat,mis on nii veritsevate igemete kui ka tundlikele hammastele või tohib kasutada neid vaheldumisi? aitäh!
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 29.11.2011 22:15
Siin on kirjeldatid igemepõletiku sümptomeid. Selle vastu ei aita ükski hambapasta, vaid hambad tuleb mehhaaniliselt puhtaks harjata. Selleks tuleks hambaharja harjased pesemise ajal suunata poolviltu igemevakku, et tugevasti harjata, et katukiht hambakaelalt eemalduks. Põletikus igemed veritsevad tugevalt, sest selles on palju väikseid veresooni, et kohale tuua kaitsekehasid, mis bakteritega võitleksid. Alles bekterikihi eemaldamise järel saab igemepõletik paraneda. Terve ige ei veritse..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster