NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Igemekahjustus, kas ige taandub

magnus 01.09.2011 14:07
Tere,

Käisin lõikusel, kus lõigati lahti ige ning õmmeldi pärast kinni. Peale niitide eemaldamist on esihambal ige natuke taandunud (oli niitide sõlmekoht) ning hammast on sellevõrra rohkem näha.
Kas on võimalik, et ige taastub iseenesest või aitab vaid plastiline kirurgia? Naerdes küll see välja ei paista, aga ilus ei ole.

Ette tänades,
Magnus
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 30.09.2011 20:56
Ige on inimese üks kiiremini uuenevaid organeid ja tänaseks päevaks on see kosmeetiline defekt tõenäoliselt juba paranenud. Hambaid ümbritseva pehme koe kõrgus sõltub suuremas plaanis luuserva kõrgusest.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster