NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

pettunud hambaravis...

seejuu 05.03.2011 09:58
Tere
käisin hambaarstil.tegi ilusti kõik korda...kui toolilt tõusin ütles,et üks on asenustäidis.Ok...maksin kopsaka summa ära.Küsisin veel,et kas süüa selle suu poolega.vastuseks sain jaa.Tulin koju,sõin ja oligi täidis kadunud.Läksin järgmine päev tagasi.Mõtlesin,et pannakse sama täidis(plomm),mis teistelegi.Poole ravi pealt ütleb,et seekord paneme asendustäidist.Lihvis lihtsalt oma eilse päeva tööd ja 35eurot.Ütles,et järgmine kord kui tulen siis paneb sellele hambale plommi nagu teistelegi.Tulin koju.Sõin ja---KADUNUD.Puuris veel augu suremaks.Nüüd ei saa naeratada ega midagi,pool hammast puudu.3h püsis see asendustäidis.Ma ei saa aru,miks 2 korda panna seda asendustäidist kui tal nagunii plaanis oli plomm panna? 35+35 eurot läinud.

1.Kas patsiendil,kes pole hambaraviga rahul on mingid õigused?Kes maksab mulle nende täidiste eest raha tagasi?ohh..nii vihane....:(

2.Nüüd nädalavahetus ka tulemas ja ei saa hambaarste kätte?ega see midagi hullu ei tee,kui paar päeva "poole hambaga " olen?
aitäh
Kommentaarid: [0]

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster