NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Kahe esihamba paigaldus

p0tsataja 01.03.2011 20:00
Tere

Selline mure mul, et hetkel puuduvad kaks esimest hammast, kunagi põhikooli ajal löödi need raudkuuliga välja ja siis üks hammas sai proteesi, teine ehitati üles. Nüüd jälle kahjuks need välja löödud.
Kas oskate öelda kiiremat ja paremat varianti kuidas need üles ehitada uuesti? Tehakse seda ka Tartu kandis niiviisi, et üldnarkoosi all? Mis selle üldnarkooosi plussid/miinused? oleks hädasti tarvis infot :)
tänan
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 08.03.2011 19:24
Konkreetse raviskeemi väljatöötamiseks tuleb hambaarsti külastada. Tartus pakub üldnarkoosis hambaraviprotseduure Stigma erakliinik. Üldnarkoosi miinuseks on selle suhteline ohtlikkus..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster