NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

hamba väljatõmbamine

smu 09.12.2010 12:08
Tere!

Sooviksin saada teist arvamust oma probleemile. Nimelt tegi arst pildi ja avastas hamba all põletikukolde. Ma polnud ammu arsti juures käinud ja ei osanud öelda, kuna see võis olla tekkinud, aga sümptomina võin tuua välja umbes kuu aega paistetanud igeme, kust siis arsti sõnul tuleb mäda välja põletiku tõttu. Seda hammast on aastaid tagasi ravitud, see on surnud ja juurekanalid korralikult täidetud. Arsti sõnul seda enam parandada ei saa ja peab välja tõmbama.
Loodetavasti oli meeles kõik tähtis kirja panna ja sellega seoses sooviksin väga arvamust kuulda, kas sellisel puhul pole tõesti võimalik hammast päästa?
Aitäh!
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 09.12.2010 22:31
Et teise hambaarsti arvamust teda saada, tuleb ikka füüsiliselt konsultatsioonis käia...

Põhimõtteliselt on igal põletikul põhjus ja kui see põhjus on elimineeritav, siis toimub ka paranemine.
Juuretipu piirkonna põletikku põhjustavad juurekanalis pesitsevad mikroobid. Kui neid on võimalik adekvaatse juureraviprotseduuri käigus kõrvaldada, siis paraneb ka põletik..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster