NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

mida teha?

** 08.12.2010 22:51
Tere!
Käin pidevalt hambaaratil. Olen 18 , seega saan veel ravi tasuta. Mure on selles, et kui olen mõned korrad ära käinud , ütleb arst et nüüd on kõik korras ning tule paari kuu pärast jälle. Mul on aga tunne, et ta ei paranda kõiki hambaid ära . Mul on ikka veel hambaid, millel on pisikesed täpid peal, minu arust näevad küll välja nagu hambaaugud. Arst pole ka eriti jutukas, olen uurinud miks need on. Vastuseks olen saanud , et tegu on liiga väikeste aukudega või see pole pehme kaaries vms. Aga mis ma nende teadmistega peale hakkan ? Tahaks hambaid ilusti ikka korda saada. Tagumiste hammaste välimistele külgedel on ka mustad laigud . Sain teada, et need on pigmendi laigud. aga millest need tekivad sinna ja kuidas neist vabaneda ?
Mis ma tegema peaks? , vahetama hambaarsti või on need Väikesed tpid normaalsed?
Kena päeva!
Kommentaarid: [2]
Dr Marek Vink 09.12.2010 22:37
Hambaarst ravib täidistega kaariesekahjustust, mis õõnestab hambavaaba alust hambaluud ehk dentiini.
Väiksed täpid ja ka pindmine hambaemaili kaaries täidistega ravi ei vaja, sest need ei kasva suuremaks, ega teki ka uusi auke, kui haiguse põhjused on kontrolli all.
On ekslik arvata, et hambaarst hoiab hambaid korras. Kaariesekahjustused tekivad ikkagi hammastele ebasõbralikest toiutmisharjumustest...
Kui arsti ei usalda, siis on alati võimalus küsida teise arsti arvamust..
Monna 18.03.2011 18:44
Tere.
Mul on selline mure et esihambast on tulnud ära paar kildu just seespoolt, mida teha? Kas hambaarsti juures saaks asja parandada ? Olen kuulnud et hambaarst ei täida seda kuna see täidis pidavat ära tulema.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster