NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Hammaste Viilimine

CARMEN13 10.11.2010 17:30
tere mul on selline küsimus et kas on võimalik viilida neid hambaid mis on juba alguses kõige teravamad ehk, siis keskelt lugema hakates 3.? ja kus seda teha saaks ,mis on riskid ja palju see maksta võiks?

ette tänades carmen
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 01.12.2010 20:35
Silmahambad on sellise kujuga, et juhtida hambumust ehk siis nende pikajuureliste tugevate hammaste juhtpindade najal toimuvad enamikul inimestel söömise ajal alalõua külgliikumised.
Aga kui silmahammaste teravad tipud väga häirivad, siis nende mõõduka ümardamisega saavad kõik hambaarstid hakkama. Kui sellega ei rikuta hambumust, siis pindmine lihvimine fataalset kahju ei põhjusta..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster