NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Valguskõvenev täidis

kuriblond 25.10.2010 17:26
Tere
Minul on probleemsed esimesed ülemised hambad. Kahel hambal augud. St* hambad poolikud pikuti. 1,5 aastat tagasi lasin panna valguskõveneva täidise. Kuna esimesel korral käisin väga odava arsti juures, siis mõne nädalajooksul oli vaatepilt nutune. Nüüd, kuuaega tagasi käisin jälle arstil, kuna pehmet saia hammustades tuli ühelt hambalt täidis ära. Tundus et tehti korralikku tööd, aga eile hommikul ärgates, oli mul see täidis suus mitte hamba küljes. Küsimus siis selles, et kas ma jäängi elulõpuni jamama nende täidistega või on mõni muu varjant? Mainin kohe ära, et pole väga rikas inimene, et kümneid tuhandeid maksta. Aga kas mõne tuhandega annab üldse midagi teha?
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 01.12.2010 20:42
Täidised peaks muidugi kauem kui kuu aega vastu pidama. Küllap viimati täidise valmistanud arst on oma töö nõus tasuta ümber tegema..
Kui täidis moodustab rohkem kui poole hambakroonist, siis oleks juba mõistlik valmistada hambale kunstkroon. Sõltuvalt tehnoloogiast ja materjalist võib proteetilise krooni maksumus jääda viiesaja kuni kaheksa tuhande krooni vahele.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster