NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Igeme naeratus.

Ketzh 27.08.2010 16:12
Kui ma naeran paljastuvad mu igemed liiga palju. Olen kuulnud sellest igeme korrigeerimisest, kuid mul on päris pikad hambad, ja kui seda teha, siis lähevad nad liiga pikaks, mida ma muidugi ei taha. Kas Eestis tehakse mingisuguseid operatsioone mis parandaksid mu probleemi. Kuulsin ka mingist lõua või huule operatsioonist? Kui palju sellised parandavad operatsioonid maksaksid ja kus neid tehakse?
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 30.08.2010 11:41
Võimalike raviskeemide koostamiseks ja maksumuse kalkuleerimiseks tuleb ise füüsiliselt konsulteerimas käia.
Pehmet kude vähemaks lõigata on suhteliselt lihtne, aga tõsisemate plastilisete opratsioonide osas tuleks pöörduda Näo-lõuluu keskusesse või plastikakirurgide poole..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster