NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Põletik

hetuke 24.07.2010 11:48

0 Tere,

mul on juba poolteist nädalat vasakul ülemiste purihammaste kohal olnud põletik. Ige on natuke paistes ja aegajalt ka valutab. Käisin nädal tagasi hambaarsti juures, sest valu muutus kohutavaks, isegi valuvaigisti ei mõjunud nii tõhusalt. Panin hambale jäätüki ja lasin sel seal sulada ning sellega tuimestasin valu, aga kui jää ära sulas läks see põletikuline piirkond kuumaks ning hakkas meeletult valutama. Arvasin, et on auk, aga tegelikult oli täidisel selline kare äär. Arst ei leidnud midagi, puhastas vaid hamba ning pani ühte rohtu igeme ja hamba vahele. Tegi ka pildid, ütles, et midagi nagu on , aga saatis mu ära. Valu ei kadunud vaid muutus küll natuke leebemaks, st, et ei valuta enam nii tihti ja nii tugevasti. Kas peaksin minema tagasi hambaarsti juurde?
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 25.07.2010 10:17
Tegeleda tuleb ikkagi põletiku põhjustega. Kirjelduse järgi võib tegemist olla juuretipupiirkonna põletikuga, mida põhjustavad "surnud" hamba juurekanalisüsteemis pesitsevad mikroobid. Põletikunähtudest aitab vabaneda juureraviprotseduur..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster