NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

SUUR MURE, BREKETITE VAJADUS!

Maxxx 08.07.2010 19:21
Vabandage kuid te ei lugenud minu eelnevat kommentaari vist korralikult.
Proobleem ei ole kosmeetiline.
kui mu õele praegu breketeid ei paigaldata siis ta ei saa paari aasata pärast süüa ega rääkida.Tema vale hambuvuse tõttu kulub suu liigutamiseks vajalik kõõlus või liiges või mis iganes kiiremini kui peaks.
Söömine on juba praegu raskendatud.
Ta ei tohi süüa raskesti mälutavaid asju, ta ei tohi närida nätsu.
Ta käis uuringutel ja arst ütles talle ja emale otse, et kui breketeid ei saa, siis paari aasata pärast ei saa ta süüa muud moodi kui kõrrega.
SEE ET T HAMBAD KOLEDAD VÄLJA NÄEVAD ON ÜKSKÕIK!!!!!!!!!!
PROBLEEM ON SELLES, ET TA ELU ON PAARI AASTA PÄRAST RIKUTUD KUI TA BREKETEID EI SAA.
Kommentaarid: [0]

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster