NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Kiiiiire!

r2ndaja 01.07.2010 16:03
tere!
Kasutasin crest whitestrips supreme hambavalgendusplaastreid, olen kasutanud ära kolm plaastrit ja mu hambad nii valutavad ja isegi LOKSUVAD! enam neid ei kasuta aga mida see loksumine võiks tähendada! kas see kaob ikka ära koos valuga või võivadki nüüd hambad hellaks ja liikuvaks jääda?
Jään Teie vastust ootama!
Aitähh.
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 06.07.2010 18:47
Euroopa Liidus on ametlik seisukoht, et valgendusprotseduurid viidaks läbi professionaali kontrolli all. Just selleks, et sarnaseid "paanikahoogusi" ette ei tuleks..

See et hambad ajutiselt tundlikumaks muutuvad, on suhteliselt tavapärane. Loksumise koha pealt ei oska seisukohta kujundada, aga arvan, et need ainult tunduvad loksuvat...

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster