NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Halb lõhn

funny16 15.06.2010 23:37
Tere. Minul selline mure, et 8 päeva tagasi tõmmati alt viimane tarkusehammas välja ja nüüd tuleb sealt halba lõhna, ma ise vatitikuga, mille märjaks tegin, ```võtsin`` sealt seda kollakat lima ära, kuigi ma tean, et mingi valge asi peabki peale tulema. Mida ma peaksin tegema, kas arsti juurde minema? Miks see halb lõhn seal tuleb?
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 20.06.2010 23:04
Halba lõhna põhjustavad tavaliselt hapnikku mittetaluvad bakterid. Kui haav ka lisaks valutab ja on turses, siis võiks ka arsti külastada, kes suure tõenäosusega antibiootikumi retsepti kirjutab.
Aga ka koduste vahenditega saab bakterite elu häirida. Lihtsaim viis on suud antibakteriaalse vahendiga loputada. Apteegist on võimalik hankida kloorheksidiini loputuslahust, kuid hädapärast ajab asja ära ka mõni lihtsam kodusvalmistet des.lahus. Näiteks noaotsa täis soola lahusatuna pooles klaasis leiges vees...

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster