NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Hambaarside kartus

Preili. 06.06.2010 15:26
Tere. MInul on siis selline probleem, et ma kardan meeletult hambaarste, pole seal juba aastaid käinud. Viimati käisin 3-4 v 5 aastat tagasi ja siis lasin ka aind hambakivi ära võtta , kuulsin puurimisest ja enam ma sinna ei läinud:S Tookrd ma rääkisin neile ka oma kahest hambast millel on välispoolel all igeme juures must rant, et ma arvan et see on katki, kuid nemad ütlesid et ei ole see katki ega midagi, nüüd on aga teada et see on katki, kuna kui ma küüne sinna randi taha panen siis on niii meeletult valus, et lase või püksi , ausõna. Tahan oma hambaid korda saada, aga hambaarsti juures on ju veel valusam kui selle randi juurest puhastatakse jne. Kas sellisteks protseduurideks tehaks üldnarkoosi ?
Kommentaarid: [2]
Preili. 06.06.2010 15:27
Ja lisan siia veel selle , et nüüd ei ole enam tavaline rant vaid suur auk seal külje peal ühel hambal.
Dr Marek Vink 10.06.2010 23:06
Tõenäoliselt pole need hambakaela defektid kaariesekahjustused, vaid hambaharja poolt tekitatud kõvakoe kahjustused.. Põhjus tavaliselt happelise toidukorra järel liigkõvasti harjamine..

Võiks probleemi ikka hambaarsti juures näitamas käia. Nii väikse probleemi lahendamine üldnarkoosis ei ole mõislik. Ja kunagi pole hilja haiguse põhjustega tegelda..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster