NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

katune keel?

CARMEN13 09.05.2010 19:55
tere
on üks piinav küsimus
mul on keel koguaeg katune ja valge
isegi pärast hammaste pesu ja suuvedelikuga loputamist .see on lihtsalt jube
on kestnud mitu aastat!
millest see võib olla tingitud ja kuidas sellest ometi lahti saada?
tänud vastamise eest :)
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 12.05.2010 20:39
Keele puhastamiseks on olemas spetsiaalsed kaabitsad. USAs on need väga populaarsed ning neid soovitatakse igapäevaselt kasutada. Aga on ka teistsuguseid arvamusi, mis ei soovita keelt kaapida, kuna see häirivat loomulikku suukeskkonna bakterite tasakaalu.. Eks tõde peitub kuskil vahepeal.

Kui paks katt keelel ikkagi häirib, siis võib seda sealt ka puhastada, kasvõi lusikaservaga kaapides.

Vahest harva on juhuseid, kus katuse keele taustaks on seedeelundkonna haigus. Perearsti juurde sattudes tasub selle kohta aru pärida.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster