NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Hambad, kus te olete?

katu498 20.04.2010 23:02
Mure veidi teistsugune kui siin foorumis teiste teemad. Aga mul on poja kes on 1 aastane ja 1 kuu vana, ning meil ei ole mitte ühtegi kikut suus, pole jälge ka nende tulekust. Sünnist saati on tatt vooland ojadena aga ei miskit. Küsimus järgmine, kui vanalt võivad esimesed hambad tulla? Ning olen kuulnud, et mida hiljem seda valusamalt ja piinarikkamalt tulevad, kuna ige on liiga kõva. Kas see vastab tõele? Kuidas need asjad tegeikult on, kas tõesti ootavad mind ees mitmed magamata ööd ja ainult lapse röökimine?
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 27.04.2010 19:48
Tavaliselt hakkavad alumised lõikehambad igemest juba 6 kuuselt välja piiluma. Aga üks aasta suhulõikumise graafikus sinna-tänna ei peaks kedagi muretsema panema..

Üldiselt arvatakse, et kõige rohkem vaevusitekitav on hoopis hambaalge lõualuust välja kasvamine. Ehk siis see periood, mis eelneb läbi igeme tungimisele..

Ja kogemus näitab, et mida hiljem hambad suhu lõikuvad, seda parema tervisega need on..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster