NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Mure hammastega!

kairike 19.04.2010 14:51
Tere! Mure on selline, et raseduse ajal lagunesid hambad kiiresti ja mõned neist tuleks isegi välja tõmmata, aga kui hambaarst sedateha üritas siis selgus et tuimestus üldse ei mõju. Hambaarst ütles et peaksin minema tartusse ja laskma need hambad narkoosiga välja tõmmata. Sooviksin teada kas sellisel juhul eemaldatakse hambad ühe kaupa või kõik korraga?
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 27.04.2010 19:53
Kui juba narkoosis ravida, siis kõik korraga..
Samuti tasub üritada veel kord nn tavatuimastust mõnel teisel päeval, mil selle mõjumine võib olla täiesti normaalne. Omaendagi kogemuse põhjal saan väita, et on olemas päevi, mil tuimastus mingil seletamatul põhjusel (mõjutatuna kuu, planeetide vms seisust) lihtsalt ei tööta..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster