NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

hambalt eemaldati närvid

katliin 04.02.2010 22:28
Käisin eile hambaarstil.Hammas millel mõni aeg tagasi vahetati vanad plommid uue plommi vastu jäi valulikuks.Nüüd arst puuris hamba uuesti lahti ja eemaldas närvid,pani kanalitesse kaltsiumi.Aga hammas on täna ikkagi hammustades valus.Ei tohiks ju enam olla?Või kui siis kui kaua on normaalne et ta ikkagi veel valus võib olla?
Nii õnnetu juba,nii kaua selle hambaga kannatanud.
Kommentaarid: [4]
katliin 11.02.2010 15:41
Käisin täna uuesti hambaarstil pilti tegemas.Hammas ise hammustades enam valus ei ole,aga siiski valutas koguaeg siiani.Täna esimest päeva kui ärkasin ja hammas ei valuta.Arst ütles pilti vaadates,et põletiku kollet tema siin ei näe,küll aga on ärritus.Kuna mul hammas täna ei valutanud(küll aga on hammas kui küünega kopsida hell) siis arst arvas et ootame ja vaatame veel,et ehk rahuneb ikka maha.Kanalites on endiselt sees kaltsium.Kas tõesti siis see kaltsium ka aitab seal hambal maha rahuneda,et ei ole vaja panna kanalitesse antibiootikumi?Tahaks väga juba hammast korda saada.
Teie vastust ootama jäädes ja ette tänades.
Dr Marek Vink 17.02.2010 18:41
Tõenäoselt ärritas hambatugikudesid vastashambaga liiga tugevalt kontakti jäänud täidis. Valunähtudest oleks lahti saanud lihtsalt täidist madalamaks lihvides..
Paradisecrew89 19.11.2010 09:27
Tere. Käisin hamabaarti täna. Mul hamams valuta sja lõi igale poole. Täna tuli välja, et on närvides viga(hambaanärvides). Täna puuriti jne. ja pandi prooviplomm ja järgmine nädal pean tagasi minmea. Mis siis tehakse, kas hambanärvi juures ka röntgenpilt tehakse jne??? Teie vastust oodates, Liis
Paradisecrew89 22.11.2010 14:37
Ma selleks küsin kuna järgmin kord ,nüüd nädalalõpul läheb mul maksma 1032ktooni

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster