NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Breketite paigaldamine

Hypnotic11 06.01.2010 14:41
Kas on võimalik lasta omale paigaldada breketid nii,et kõigepealt üles ja nt. 6-8 kuud hiljem ka alla?Kuna nad suhteliselt kallid ja poleks korraga sellist raha välja käia.

Ja kui mul on ainult neli hammast viltu ja tagant rida ilusti kas siis ainult ette neile neljale hambale kleebitakse klmbrid ja edasi läheb traat?
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 14.01.2010 20:32
Konkreetse raviskeemi ja tasumise graafiku üle saab alati ravi elluviiva raviasutusega läbi rääkida. On üsna tavaline, et raviga alustatakse ühes lõualuud ja teisega tullakse järgi alles aasta pärast..

Breketiraviga muudetakse ka hammaste juurte asendit. Et seda teha saaks, tuleb kuskilt tuge saada ja selleks on tagumised suured mitmejuurelised hambad. Sellepärast tuleb ortodontiline aparaat kinnitada ka tagahammastele.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster