NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

kõik tarkusehambad suus

neti 20.11.2009 16:02
Tere,
olen 27 aastane, kõik tarkusehambad suus. Kas ma peaksin tarkusehambad laskma välja tõmmata? Häda nad mulle ei tee, ainult et ühel esihambal on veidi ruumi väheks jäänud (ühe küljega u hamba paksuse võrra reast ees).
Küsimus- kas minu vanuses hambad veel liiguvad v mitte e kas see esihammas surutakse aastatega reast veelgi rohkem välja?
Olen kuulnud õudusjutte tarkusehammaste eemaldamisest, mistõttu meeleldi jätaks nad alles.

Üks tobe küsimus veel:) Kas pärast tarkusehammaste eemaldamist reastuvad hambad ise õigesti v tuleb breketid panna?
Kommentaarid: [1]
Mue 26.11.2009 20:04
Mu mees 2 a vanem sinust ja tõmmati kõik neli välja kuna tal lükkasidki just tarkusehambad teisi ettepoole ja rivist välja.Tal oli ka väga ebameeldiv lõhn suus.Sinu asemel laseksin igal juhul need sel juhul eemaldada kui juba üks rivist väljas.Kasu neist nagunii pole kuna nendega sa toitu ei näri.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster