NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Arst lõhkus hamba.

Cassydy 26.09.2009 15:52

0 Tere,

Minul selline mure, et nädal tagasi tõmbas arst minul välja tarkusehamba, alt paremalt kõige viimane. Hammas oli aga sügaval igeme sees kuid arst otsustas ikkagi välja kangutada selle. Eelneavlt olin käinud arstil sama hambaga, kuna see hakkas valutama ja arst lõikas igeme lahti, et ehk kasvab välja.
Kuid, tõmmates seda tarkusehammast, lõhkus ta ära selle ees oleva hamba. Sealt on tükid väljas ja mudugi närvid väljas. Läksin tagasi, et arst närvi kinni paneks või ära suretaks, kuna see valu oli minu jaoks juba tappev, kuna olin seda nädal aega kannatanud, magamata- söömata. Ta pani sinna alguses närvirahusti peale.. see ei aidanud, pärast pani lõpuks närvisuretaja...
Ja mul tekkis küsimus, et kui arst ise lõhkus ära selle hamba siis kas ma pean selle hamba ravi eest maskma?

Ette tänades
Mry
Kommentaarid: [0]

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster