NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

tarkusehammas

baylee 17.08.2009 09:40
Kuulsin, et tarkusehambad tulevad kõige hiljem ja lagunevad kõige varem. Mul on alumises hambareas viimaselt hambalt tükk väljas ja kuna järjekord on nii pikk, siis on see auk natuke suuremaks läinud. See ei ole mingi tavaline hambaauk, vaid ikka päris korralik tükk väljas. Eile avastasin hoolikalt uurides, et ka teiselt poolt on viimasel hambal väike tükk väljas? On see tõsi, et ilmselt on hakanud tarkusehambad ära tulema või on mul mingi aine puudus? Kuulsin, et kui üks hammas laguneb, siis võib see ka teisele hambale mõjuma hakata.
Kas on tõsi, et kui hammas valutab, siis saab kohe arsti juurde, mitte ei pea kuu aega ootama?
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 18.08.2009 21:01
Ägedate haigusnähtudega (näiteks turse ja valu korral) tuleb muidugi võimalikult kiiresti esmaabi vastuvõtule pöörduda..

Kaariese puhul on tegemist krooniliselt kulgeva nakkushaigusega. Kaariesekahjustused ehk hambaaugud tekivad hammastesse eelkõige hammastele ebasõbralike toitumisharjumuste tagajärjel aastate jooksul. Tarkusehambad lagunevad kiiremini seepärast, et neid on raskem puhastada.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster