NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. september 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

hamba kroonid

elena100 12.07.2009 17:30

0 tere, mul on selline küsimus, et umbes 10 aasat tagasi pandi mulle neljale esihambale ja nüüd on aeg need välja vahetada sest kuna igemed on siniseks läinud. Sooviks infot selle kohta, millised kroonid oleksid esihammastele kõige ilusamd, loomulikumad ja vastupidavamad. Ja kas on reaalne, et saan ilusad roosad igemed tagasi? Ette tänades
Kommentaarid: [2]
Dr Marek Vink 20.07.2009 10:18
Tuleb kõrvaldada tumenenud hambakaelade põhjus. Kui see on krooni metallserv, siis tuleks uued täiskeraamilised kroonid valmistada. Kui hambajuur on värvimuutusega, siis tuleks ka selle probleemiga tegelda. Mõnikord õnnestub veidi valgendada, mõnikord piisab lihtsalt uue krooni serva igeme alla sügavamale viimisest..
elena100 20.07.2009 14:08

0 aga kas oskate soovitada milliseid kroone panna esihammastele, neid materjale on nii palju aga tahaks kõige paremaid ja kõige ilusamaid: Mis oleks hind?
ette täandes

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster