NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Hambavalgendus plaastrid

merka55 13.05.2009 08:13
Tere selline probleeb või küsimus et kui mul on esi hambavahe kinni plommitud ja kui ma tahaksin kas laseri või plaastritega hambaid valgendama,siis mida ma peaksin tegema et ka see plomm jääx sama tulemusega mis tava hambad, või jääbki?palun aidake selles küsimuses kuna ennem ei hulge midagi teha eriti. :D
Kommentaarid: [3]
Dr Marek Vink 17.05.2009 21:59
Täidised valgendusele ei allu. Küll aga on neil selline kaameleonlik võime võtta ümbritsevate kudedega sarnane toon..

Kui mõni suurem täidis jääb valgendatud hammastest selgelt tumedam, siis tuleb see lihtsalt heledama vastu vahetada..
akiiii 25.05.2009 23:56
Kas surnud hammast on võimalik hambavalgendus plaastrite abil valgendada?
Dr Marek Vink 07.06.2009 14:07
Surnud hamba heledamaks saamiseks tuleb see seestpoolt puhastada ja seejärel seestpoolt valgendada. Ainult väljastpoolt valgendamisest abi pole.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster