NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

laik igemel

katliin 04.05.2009 13:53
Tere.
Poolteist nädalat tagasi tõmmati välja tarkusehammas.Igemeauk on eaaegu kinni kasvanud,ainultr väike auk on veel näha,aga igemele 8huulepoolsesle siis)on tekkinud kollakas laik punn.Kas võib olla tekkinud nüüd äkki sinna mingi põletik või olen hambaharjaga äkki hoopis igemele viga teinud?Kui nüüd äkki tekkinud sinna väljatõmmatud kohta põletik ,kas siis hakatakse uuesti seda igeme kinnikasvanud auku lahti lõikama?
Kommentaarid: [3]
Dr Marek Vink 05.05.2009 17:06
Kui haav ei valuta ega ole turses, siis seda torkima pole vaja hakata. Kollaka limaga kaetud haavand igemel võib olla näiteks aft, mis paraneb ise paari nädala jooksul. Kui olukord siiski rohkem muret teeb, siis tasub ka korraks hambaarsti külastada.
katliin 05.05.2009 18:12
Mis on aft ja millest see tekib?
Dr Marek Vink 11.05.2009 23:07
Aft on ebaselge päritoluga limaskesta haavand, mis tavaliselt paraneb iseenesest paari nädala jooksul.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster