NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

peale hamba eemaldamist teise hamba parandamine

katliin 28.04.2009 17:57
Tere!
Mul tõmmati välja tarkuse hammas,mis oli vasakul suupoolel.Kas nädala pärast võib juba lasta paremalt suupoolelt hammast parandada või on see liiga vara,et puurimisel tekkiv puru satub välja- tõmmatud hamba igemeauku???Kui pikk aeg peab vahepeal olema,peale hamba väljatõmbamist, et tohib lasta teist hammast parandada?
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 29.04.2009 10:32
Sellist kindlat aega paranemiseks polegi. Teiselt suupoolelt saaks hammast parandada ka järgmisel päeval. Muidugi oleks parem kui ühelt poolt oleks haav korralikult kinni kasvanud, kuid selleks võib kuluda paar nädalat kuni mitu kuud..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster