NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

Garantii

neti 04.04.2009 20:48
Paar kuud tagasi märkasin, et üks hammas on külje pealt tumedamaks muutunud. Läksin hambaarsti juurde. Nagu arvata võis, oligi väike auk. Hammas parandati samal päeval ära. Imelik, aga pärast arsti juures käimist muutus hammas tundlikuks. Algul mõtlesin, et see on täitsa normaalne, võimalik et ige sai kannata...aga nüüd, 1.5 kuud hiljem, hammas on ikka veel tundlik. Teravat valu on tunda nii niiditamisel kui ka süües. Plaanin sama arsti juurde tagasi minna. Küsimus-kas mul on õigus küsida tasuta ravi? Kas Eestis hambaarstid on kohustatud andma garantii? Tean, et Saksas see nii on.
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 08.04.2009 20:29
Loomulikult vastutab iga hambaarst oma töö eest. Ja tagasi vastuvõtule peaks pöörduma kohe peale probleemi ilmnemist, mil selle korrigeerimine aitab vältida tüsistusi.. Antud juhulgi tundub, et täidis on jäänud veidi kõrgemaks, mille tagajärjel vastaslõualuu hamba põhjustaud ülekoormus põhjustab välunähtusid..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster