NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

hambavahe

merka007 18.03.2009 18:02
Tere!
Palun öelge, kas selleks, et täita esihammaste väikest vahet täidismaterjaliga, tuleb oma hambaid lihvida? Hambaarsti jutust sain veel aru, et täidismaterjal hakkab kuluma?
Kommentaarid: [2]
Dr Marek Vink 19.03.2009 20:12
Tõenäoselt hambaid lihvida pole vaja ning täidised vajavad võib-olla lihtsalt aeg-ajalt poleerimist.
ummi 26.07.2009 15:11
Kas pikemas perspektiivis on kasulikum panna klambrid või see vahe ära täita. Selles suhtes, et see täide annab kunagi järgi ja võib äkki ära tulla, aga kui klambritega saab ilusti kenasti see hambavahe kokku pigistatud siis tulevikus ei tohiks seda muret olla et see vahe kogemata tagasi tuleb. Või mida?

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster