NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

lapse hambad.2

mennu 14.03.2009 14:20
tulen tagasi selle eelmise teema juurde.unustasin mainida,et laps pole kordagi ei lutipudelit ega lutti kasutanud.joob kruusist ja enamusena kas piima või vett.kas tõesti siis kastul ja kaste ja hommikupudrud mõjuvad nii hammastele?ei ütleks ,et ta nüüd sööks magusat..vahest mõni küpsis...siis lasen vett pärast peale juua.kuid ta oli päris pikalt rinnalaps...siinsed arstid väitsid ,et rinnapiim ei tohiks mõjutada nii...sellepärast olengi nõutu...
Kommentaarid: [2]
mennu 14.03.2009 14:28
sorry...kartul ja kaste.ja seda,et sööb ilusti kolmkorda päevas,erilisi näksimisi küll vahepeal ei ole...vahest viinerit või porgandit nõuab...ette tänades...
Dr Marek Vink 16.03.2009 20:42
Rinnaga toitmine peale esimest eluaastat lõhub hambaid nagu mistahes muu kaloririkas toit.. Selleks ajaks on rinnapiimast kadunud pea kõik kasulik ning jäänud vaid energiat andev piimasuhkur. Enamasti toimub rinnaga toitmine öösiti ning tihti jääb laps rinna otsa magama.. Nii need augud tekivad..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster