NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
15. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

lapse hambad

mennu 12.03.2009 14:00
olen mures oma 1aasta ja 8 kuuse poja hammaste pärast.4ülemisel esihambal nagu emal koordub maha.ilusti oleme hambaid pesnud,nüüd juba laste hambapastaga..isegi proovid kõik tehtud,et äkki mingi vitamiini puudus..proovid korras.hambaarstil käidud,aga suurt targemaks ei saanud...öeldi ,et mõnel lihtsalt on nii...aga miks see on nii?kas saan ise ka veel midagi teha...nii tillukse ei lase ju veel parandada ka,aga ei taha, et päris ära lagunevad.äkki oskate mingit nõu anda,mida edasi teha.ette tänades.
Kommentaarid: [2]
mennu 12.03.2009 14:02
vabandan üks täht jäi puudu..4 esihamba email koordub...
Dr Marek Vink 13.03.2009 16:30
Kirjeldatut lugedes pistab esimesena pähe lutipudelikaaries... Väga vähe tõenäoline on, et tegemist päriliku hammaste kõvakoe mineraliseerumishäirega.

Tuleks endale teadvustada, et kaaries on tõsine nakkushaigus, mida saab kontrolli all hoida põhjusi elimineerides. Ja peamine põhjus on hammastele ebasõbralik toitumine...

Lihtne põhimõte: võimalikult vähe toidukordi, mille vahepeal satub suhu (janujoogina) ainult vesi, hoiab ära uute kaariesekahjustuste tekke..

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster